Aktualności

Wesołych Świąt!

Kochani Widzowie! ❤ Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam mnóstwo radości, ciepła rodzinnego oraz wszelkiej pomyślności! 🎄 Niech nadchodzący Nowy Rok obfituje w sukcesy i dostarcza mnóstwo satysfakcji zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.🎁🎉 Do zobaczenia za rok! 🎬🎥🎟

2020-12-23 11:15

KINO "KULTURA" OD WRZEŚNIA 2020

W drugiej połowie września 2020 planujemy zaprosić po przerwie kinomanów do "KULTURY". Na początek dla dorosłych szykujemy premierowe pokazy filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy". Dzieciom zaoferujemy jakąś baśń, ale ponieważ dystrybutorzy ciągle przekładają bądź odwołują premiery, nie wiemy jeszcze dziś, jaki tytuł pojawi się po przerwie jako pierwszy. Przed wizytą w kinie, w związku z epidemią Covid-19, prosimy o szczegółowe zapoznanie się z aktualnie obowiązującymi regulaminami i ścisłe ich przestrzeganie. Osoby nie przestrzegające obowiązujących zasad (np. w przypadku braku maseczki), nie będą wpuszczane na seans. Przed wejściem będzie mierzona temperatura. Osoby ze wskazaniami powyżej 37,2 stopnia nie będą wpuszczane. Będzie też należało przynieść wypełniony krótki formularz dot. osoby uczestniczącej w seansie (widzowie znajdą go też przy wejściu do budynku Domu Kultury). Te i inne czynności, które w większości spoczywają na pracownikach MOKSiR, mają służyć stworzeniu jak największych szans na zachowanie bezpieczeństwa uczestniczenia przez Państwa w pokazach filmowych. Wzrastają, niestety, ceny biletów. Normalne od września kosztować będą 20 zł, ulgowe (w tym seanse dla dzieci) - 15 zł.

2020-08-21 11:06

KINO NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 oraz Zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnowa Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zawiesza wszelkie formy działalności związanej z udostępnianiem mieszkańcom sal i pomieszczeń w Domu Kultury. Do 19 kwietnia br. (z możliwością przedłużenia) od dziś NIE DZIAŁAJĄ: kręgielnia, sala fitness, kino, wszystkie formy zajęć do- i popołudniowych. Za utrudnienia przepraszamy! W pilnych sprawach z MOKSiR można się kontaktować drogą mailową: mdk_chojnow@wp.pl lub telefonicznie - 76/8188621. DUŻO ZDROWIA WSZYSTKIM!!!

2020-03-11 11:48

WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt i dobrego Nowego Roku, w którym każdy znajdzie dla siebie choć jeden film :)

2019-12-20 13:34

OD GRUDNIA NOWE CENY BILETÓW

W związku z rosnącymi kosztami utrzymania kina od grudnia 2019 jesteśmy zmuszeni podnieść ceny biletów. Począwszy od seansów w dniu 06 grudnia br. cena biletu normalnego wyniesie 15 zł, natomiast ulgowego dla dzieci i uczącej się młodzieży - 12 zł. Wzrost następuje więc w każdej grupie o 1 zł.

2019-11-20 09:54

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie