Kup bilet online

Aktualności

Kino KULTURA
Czasem to, co najprostsze, najbardziej oczywiste, okazuje się być najlepszym rozwiązaniem. Podjęto już decyzję dotyczącą nazwy chojnowskiego kina. KULTURA. Tylko i aż tyle. Bez udziwnień. Bez nadmiernego patosu. Ale zobowiązująco. KULTURA. Po prostu. Autorką propozycji, a więc po trosze matką chrzestną, jest pani Małgorzata Górnicka. W dowód uznania i wdzięczności chcemy ją uhonorować filmowym karnetem oraz stylizowaną filiżanką. Dla wszystkich pozostałych, którzy również wzięli udział w naszej zabawie i podali nam swoje dane wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie na potrzeby konkursu, mamy także stylizowane miejskie filiżanki. Mamy nadzieję, że popijając z nich kawę lub herbatę będziecie Państwo żywo dyskutować o losach filmowych bohaterów, ciekawych fabułach, olśniewających kreacjach, wspaniałej muzyce czy też zapierających dech efektach specjalnych. Na to wszystko zaprasza Kino KULTURA. Upominki do odbioru w recepcji kina, od wtorku do niedzieli w godz. 15.00-20.00. Przypominamy listę osób, które wzięły udział w zabawie: Wiesław Wojciechowski, Agnieszka Żelazna, Sebastian Szymkowiak, Piotr Lisiecki, Paweł Piłat, Ewa Siudak (Legnica), Agnieszka Kwiatkowska (Jezierzany), Piotr Misikiewicz, Agnieszka Wołoszyn, Joanna Galik, Monika Sobczak, Mariusz Szewczyk, Grzegorz Kwaśniak, Małgorzata Krzywda, Dorota Krasoń, Halina Chyb, Krystyna Czapska, Krzysztof Klementowicz i oczywiście Małgorzata Górnicka (Chojnów).
data publikacji: 2016-01-25 09:18
 
NAZWĘ POZNAMY W STYCZNIU 2016
W związku ze sporym zainteresowaniem kinomanów i zgłoszeniem jeszcze kilku nazw dla chojnowskiego przybytku X Muzy, postanowiliśmy wydłużyć przyjmowanie zgłoszeń do 20 stycznia 2016 r. Dla przypomnienia prezentujemy wszystkie dotychczasowe propozycje: Alternatywa, Baszta, Charlie, Chojnik, Chojnowood, Cinema, Fabuła, Fantazja, FilmTRONIC, Flesz, Gagarin, Galaktyka, Hajnów, Haynan, Haynau, Hejnał, Honowo, Horyzont, Iluzjon, Jaskier, Jubilat, Kadr, Kalejdoskop, Klatka, Koral, Korona, Kosmos, Kultura, Majka, Marszałek, Marzenie, Matrix, NEOlit, Nowator, Oko, Papiernia, Pasja,Polonia, Prezesa, Projekcja, Radość, Rebus, Rejs, Relaks, Renifer, Sajuz, Sasanka, Skora, Stokrotka, Strzelec, Ślązak, The BEST of..., Tkacz, Wolność, Zodiak. Chętni do zgłoszenia kolejnych propozycji proszeni są o załączanie swoich danych i oświadczenia o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie.
data publikacji: 2015-12-30 13:28
 
KINA NAZYWA SIĘ...
Teoretycznie wiemy już, do jakiego kina chcieliby chodzić zarówno mieszkańcy, jak i goście Chojnowa (sporo zgłoszeń otrzymaliśmy z sąsiednich miejscowości). Wiemy – a jednocześnie mamy problem nadmiaru. 48 propozycji nazwy dla jednego kina – to przynajmniej o 47 za dużo :). Zanim więc zapadną ostateczne decyzje, prezentujemy wszystkie proponowane nazwy. Część z nich nawiązuje do historii i tradycji miasta, część sięga po propozycje związane ze sztuką filmową. Kilka jest żartobliwych, kilka „światowych”. Uszeregowaliśmy je alfabetycznie. Do kina o jakiej nazwie wybraliby się Państwo najchętniej? Alternatywa, Baszta, Charlie, Chojnik, Chojnowood, Cinema, Fabuła, FilmTRONIC, Flesz, Gagarin, Galaktyka, Hajnów, Haynan, Haynau, Hejnał, Honowo, Horyzont, Iluzjon, Jubilat, Kadr, Kalejdoskop, Klatka, Koral, Korona, Kosmos, Kultura, Majka, Marszałek, Matrix, NEOlit, Nowator, Oko, Papiernia, Prezesa, Projekcja, Radość, Rebus, Relaks, Renifer, Sajuz, Sasanka, Skora, Stokrotka, Strzelec, Ślązak, The BEST of..., Wolność, Zodiak
data publikacji: 2015-12-01 11:29
 
BILETY - PRZEDSPRZEDAŻ
Kino w MOKSiR wprowadza przedsprzedaż biletów na seanse, które będą prezentowane na najbliższych piątkowo-sobotnich pokazach. Od wtorku, w godzinach 15.00-20.00, można w kasie kina (Recepcja) nabyć bilety na projekcje filmów wyświetlanych w piątek i sobotę danego tygodnia. W soboty kasa czynna od godziny 13.00. Zapraszamy do korzystania z tego udogodnienia!
data publikacji: 2015-11-18 10:21
 
A KINO NAZYWA SIĘ...
No właśnie. 14 listopada 2015 r., po długiej przerwie, odradza się chojnowskie kino. Nowoczesne. Cyfrowe. Z laserowym projektorem i możliwością organizowania projekcji w formacie 3D. Wspaniale? Jasne, że tak. Tylko – jak powinno się nazywać? Odrodzenie przybytku X Muzy to zasługa lokalnego samorządu. Wspólnie z nim proponujemy chojnowianom udział w zostaniu „rodzicami chrzestnymi” nowego kina. Szukamy nazwy, która odzwierciedlałaby pragnienia, marzenia i wyobrażenia mieszkańców. Przypomnijmy, że stare, działające jeszcze w początkach lat 90. ubiegłego stulecia, nazywało się „Polonia”. Jak nazwalibyście Państwo nowe? Na propozycje czekamy do końca listopada br. Można je składać w sekretariacie bądź recepcji MOKSiR przy ul. Małachowskiego 7, w redakcji „Gazety Chojnowskiej” czy też pod adresem” mdk_chojnow@wp.pl. Przypominamy o podaniu swojego imienia, nazwiska, adresu zamieszkania i numeru telefonu. Dla autorów najciekawszych propozycji przygotowaliśmy drobne niespodzianki. Uhonorujemy też Matkę (a może Ojca?) Chrzestnego nowej nazwy. Biorących udział w zabawie prosimy też o wpisanie zamieszczonej poniżej formułki:   „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszej deklaracji, w zakresie obejmują­cym: imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr tel.przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie, z siedzibą ul. St. Małachowskiego 7, 59-225 Chojnów, zwanym dalej MOKSIR, dla potrzeb niezbędnych do realizacji statutowej działalności MOKSiR,  które nie będą udostępniane innym podmiotom. Oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie i zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; Dz.U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).”
data publikacji: 2015-11-10 08:19
 
<< nowsze | 1  | 2  | 3  | 4 |